Виготовлення пам'ятників — це лише на перший погляд простий процес. Вироби виготовляються з натурального каменю, що уже є гарантією якості та довговічності - часто така думка помилкова. Не завжди пам'ятник вирішує головну задачу, яка перед ним ставиться — надовго увіковічнити світлу пам'ять про близьких. Вічний, на перший погляд, камінь інколи показує слабкі сторони — піддається руйнуванню. Сьогодні є великою проблемою купити хороший пам'ятник, який буде якщо не втіленням вічної пам'яті, то принаймні не розсиплеться при першій негоді чи не втратить вигляд від дощу чи вітру. Тому до вибору пам'ятників теж потрібно ставитись відповідально.

Де в Україні здійснюють виготовлення пам'ятників, де замовити хороший надгробний виріб — про це та інше далі...

Україна багата на поклади природнього каменю. Це сприяє тому, що з'являється усе більше компаній, які здійснюють виготовлення пам'ятників. На перший погляд, це дозволяє вибрати... Але цей вибір не завжди легкий. Коли мова йде про замовлення пам'ятників, обов'язково має бути якість. Однією із кращих компаній на Волині, яка працює у цій справі і знає все про довговічність та якість надгробних конструкцій, є компанія ПП “Кам'яна гора”.

Головним напрямком діяльності фірми є виготовлення та встановлення пам’ятників з граніту та мармурової крихти, оздоблення скло-мозаїкою. Фірма працює з клієнтами Західної України (приймаються замовлення з Луцька, Рівного, Тернополя, Львова). Фірма працює з якісним натуральним каменем, використовує тільки перевірені методики та матеріали, що є гарантією якості та довговічності. Крім того, фірма сама здійснює доставку та встановлення, від якого теж багато в чому залежить, як довго стоятиме ваш дарунок рідним. “Кам'яна гора” використовує сучасні методики оздоблення.

Щодо асортименту, то фірма працює з гранітом та мармуровою крихтою. Пам'ятники з крихти - це пам'ятники, що повністю виконані з мармурової крихти. Такі вироби мають простий дизайн і досить демократичну ціну. Пам'ятники з граніту — це вироби, повністю або частково виконані з граніту (гранитних плит). Спеціалісти компанії виготовляють витончені та елегантні моделі, втілюючи в холодний камінь найтепліші емоції та пам'ять.

Компанія “Кам'яна гора” виготовляє пам'ятники різних розмірів: одинарні, полуторні та подвійні. Майстри виготовляють вироби за готовими ескізами, приймаються також індивідуальні замовлення. Про це та інше більш детально ви можете дізнатись, зателефонувавши за контактними номерами телефонів - (050) 90-70-970, (096) 57-30-603.