Вічність на двох... Де замовити подвійні пам'ятники в Луцьку?

Серед усього різноманіття пам'яток особливе місце займають подвійні або, кажучи по іншому, сімейні. Як правило, їх ставлять на місці поховання чоловіка і дружини або інших близьких родичів. Про встановлення таких пам'ятників замислюються ще за життя. Можливо, вам здасться дивним, що людина думає про місце поховання, перебуваючи в розквіті сил. Але це має свій сенс. Про це і про те, де замовити подвійні пам'ятники в Луцьку, читайте в цій статті.

Установка подвійного пам'ятника має безліч переваг. По-перше, родичам буде набагато легше доглядати за таким похованням. Зокрема, дітям буде зручніше здійснювати догляд за могилою, яка находится в одному місці, ніж за кількома, які знаходяться в різних частинах кладовища або взагалі на різних кладовищах.

Інша перевага - це вигідніше матеріально. Адже установка декількох одинарних пам'яток обходиться набагато дорожче, ніж одного сімейного.

Також варто відзначити безсумнівні переваги за витратами часу. Відвідуючи одне місце поховання, родичі будуть витрачати в два рази менше часу. Об'їжджати кілька кладовищ не доведеться.

Саме подвійні памятнки вибирають люди, які пройшли разом довгий життєвий шлях і дожили до старості. Безумовно, хтось покидає цей світ раніше, хтось пізніше. Але вибираючи місце для поховання свого чоловіка (дружини), інша людина неодмінно залишить місце і для себе, щоб бути поруч і після смерті.

Де замовити подвійні пам'ятники в Луцьку?

Якщо ви хочете замовити подвійні пам'ятники в Луцьку, вам варто звернутися до Волинської компанію "Кам'яна гора". Ми виготовляємо памятнки з граніту, мармурової крихти, габро. Ви можете принести свій ескіз, вибрати з запропонованих нами або замовити виготовлення эсклюзивного варіанту надгробку. У наших фахівців вистачає фантазії і професіоналізму, щоб втілити в життя будь-які творчі ідеї та художні задуми.

Ви можете вибрати спільний подвійний комплект (стела з двома портретами) або роздільний комплект (дві роздільні вертикальні плити з одним квітником).

Художнє оформлення може бути будь-яким за вашим бажанням. Можна доповнити стелу різними деталями - величними скульптурами або вазами. Приклади робіт ви можете знайти у нашій фотогалереї. Якщо там ви побачите підходящий варіант пам'ятника - зв'яжіться з нами і зробіть замовлення. Якщо ж ні - ми виготовимо для вас пам'ятник за індивідуальним замовленням.

Замовити подвійні пам'ятники в Луцьку можна на нашому сайті або за контактними телефонами. Ми здійснюємо безкоштовну доставку по всьому Луцького району. А також надаємо такі послуги, як монтаж і установка.